BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Maskvoje sulaikytas Garis Kasparovas

Kaip ir buvo galima tikėtis Maskvoje po truputėlį prasideda linksmybės. Šiek tiek daugiau nei prieš valandą RF sostinėje buvo sulaikytas vienas opozicijos lyderių - Garis Kasparovas. Kaip praneša BBC, politikas buvo sulaikytas milicijos pajėgoms, sudarytom iš Maskvos ir aplinkinių regionų pareigūnų, atliekant plataus mąsto saugumo užtikrinimo operaciją.

Tai pirmas kartas kai sulaikomas tokio aukšto rango opozicijos veikėjas, todėl neaišku ar Kremlius pereina į naują kovos su opozicinėmis jėgomis etapą, ar tai tėra nesusipratimas. Kol kas sunku daryti išvadas, bet abi versijos pakankamai realios, todėl lauksime naujienų, nes kol kas nėra žinių apie kitų šio judėjimo lyderių  (Kasjanovo ir Limonovo) sulaikymus.

Plačiau apie Gario Kasparovo sulaikymą galite paskaityti čia

Tačiau RF sostinėje sulaikomi ne tik opozicijos lyderiai, bet ir paprasti piliečiai Laisvės Radijas praneša, kad tiek vakar, tiek ir šiandien tęsiasi į Maskvą vykstančių aktyvistų sulaikymai viešbučiuose, geležinkelio stotyse. Įdomu tai, kad būtum sulaikytas užtenka turėti opozicinių leidinių, bent kiek susijusių su “Nesutinkančiųjų maršu”. Argi tai ne akivaizdus grįžimas į sovietmetį?

Rodyk draugams

Rašyti komentarą